O firmě

Jsme specializovanou firmou ve výrobě a distribuci široké škály akustických prvků, jejichž uplatnění můžete najít napříč nejrůznějšími odvětvími. Naše portfolio produktů je pečlivě zvoleno tak, abychom byli schopni uspokojit zákazníky od těch nejmenších až po ty obrovské. Od drobných muzikantů s jejich garážovými zkušebnami přes odhlučnění panelových bytů až po zpracování komplexních akustických řešení na míru velkých a náročných prostor. Úspěchu chceme dosáhnout plněním aktuálně stanovených cílů dle našich nejlepších možností. Spokojenost zákazníků a porozumění jejich potřebám přitom hraje klíčovou roli. Hrdě se stavíme za značku Akustické Materiály. Předháníme konkurenci pečlivým výběrem týmu a jeho neustálým rozvojem. Stojíme o vaše návrhy a jsme otevřeni všem změnám, které pomáhají naplňovat cíle společnosti.

Dlouhodobé cíle společnosti

Hlavním posláním společnosti je být dobrým poskytovatelem nabízených služeb a produktů v oblasti akustiky a seriózním partnerem pro všechny spřátelené firmy, díky kterým můžeme tyto kvalitní služby a servis nabízet.

Inovace

Snažíme se být moderní, zajímáme se o nové technologie a budoucí trendy, nebojíme se změn. Neustále optimalizujeme naše procesy a způsoby dle možností doby. Snažíme se předvídat a inovovat přesně podle zákaznických potřeb.

Profesionalita

Dohlížíme na to, aby naše služby byly kvalitní, odvedená práce bez chyb a jednání se zákazníkem na profesionální úrovni. Sami se neustále pokoušíme rozšířit si svou odbornost a znalosti v oboru, abyste své požadavky mohli kdykoliv a s důvěrou svěřit profesionálům.

Zákaznický servis

Učíme se z chyb a neustále posouváme kvalitu nabízených služeb na nejvyšší možnou úroveň. Nasloucháme svým zákazníkům a budujeme dobré vztahy. Dodržujeme dodací lhůty a informujeme vás vždy o aktuálním dění. Aktivně se podílíme na řešení všech problémů.

Efektivnost

Efektivnost bývá důležitým kritériem pro posuzování úspěšnosti a je jedinou cestou pro dosažení tzv. Paretova optima. Rozvíjíme ty schopnosti, které nám umožňují dělat práci efektivně a automatizovaně. Se stejným účelem také investujeme do moderního softwaru a zařízení.

Řekli o nás

Společnost Akustické Materiály dodává cenově dostupné řešení, které je plně funkční a splňuje požadavky i náročného zákazníka. Jejich řešení zahrnuje vše od návrhu až po dodaní všeho materiálu, který potřebujete k vlastní instalaci. Dodávky zboží jsou rychlé, většinu zboží mají okamžitě skladem.

Aleš Fučík

Luxusní elektronika s.r.o.

S firmou Akustické Materiály s.r.o, jsem velice spokojen, jejich produkty jsou kvalitní, inovativní a ve své podstatě unikátní. Oceňuji profesionální přístup všech zainteresovaných lidí ve firmě, jejich ochotný a proaktivní a zároveň osobní přístup. Firmu tudíž můžu vřele doporučit.

Ondřej Vaněk

Česká spořitelna, a.s.