<div id="prepis-width-sablony"> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_1" id="color-home-nav-1"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_0"> <a href="/domacnost/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-home"></i><br>Domácnost</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_2" id="color-home-nav-2"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_1"> <a href="/kluby-restaurace/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-clubs"></i><br>Kluby,<br>restaurace</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_3" id="color-home-nav-3"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_2"> <a href="/kancelare-open-space/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-office"></i><br>Kanceláře,<br>Open Space</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_4" id="color-home-nav-4"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_3"> <a href="/haly/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-hall"></i><br>Haly</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_4" id="color-home-nav-5"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_3"> <a href="/nahravaci-studia-zkusebny/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-studios"></i><br>nahrávací studia,<br>zkušebny, ZUŠ</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> </div>

Nahrávací studia, zkušebny

Potřebujete upravit akustiku?jjj

AkM-Jehlany-mini – kopie AKUSTICKÉ MOLITANY

Akustické molitany – jsou speciální akustické pěny s otevřenou buněčnou strukturou, přímo vyvinuté ke zlepšování akustický podmínek. Jsou pevné, lehké, pružné a zajišťují efektivní absorpci zvuku, který neodrazí, ale pohltí. Manipulace s nimi je velmi pohodlná, dají se řezat kuchyňským nožem a lepit na stěny a strop pomocí námi nabízeného lepidla. Jsou dostupné v mnoha designových tvarech odlišujících se nejen esteticky, ale také frekvenčním pásmem jež pohlcují. Vždy ve variantách standard nebo s protipožární úpravou.

bbb – kopielll BASOVÉ PASTI

Basové pasti neboli Bass trapy mají svůj tvar uzpůsoben tak, abyste jej mohli snadno umisťovat do rohů místností, kde se zvuk odráží a narušuje akustiku nejvíce. Právě tam je totiž basstrapy eliminují a nepustí zpět do místnosti. Jsou vhodné do rohů jak mezi dvě stěny, tak i do rohu tvořeného stropem a stěnou. Jejich účinek poznáte okamžitě. Koupě Bass trapů by nepochybně měla být jedním z prvních kroků, při zlepšování akustických podmínek místností s hlasitě produkovanou hudbou. V nabídce máme mnoho druhů, ze kterých si vybere každý.

A chcete k tomu použít barvy?

Akustický obraz – kopie AKUSTICKÉ OBRAZY

Akustické obrazy – jsou unikátní designový produkt, přinášející akustický komfort s nádechem umění do vašich prostor. Je dostupný v mnoha standardních velikostech, je možné zhotovit jej i na míru dle vámi zadaných rozměrů a vámi dodaného motivu. Povrch obrazu je antistatický a vodou omyvatelný. Uvnitř se nachází kombinace vysoce pohltivých materiálů, které odstraní nežádoucí šum, ozvěny a jiné odrazy zvuků. Akusticky i esteticky tak prosluní vaši místnost.

POLYESTEROVÉ 3D PANELY

Tyto panely vyráběné z polyesterového vlákna metodou lisováním za tepla mohou významně pomoci akustice v místnosti a současně díky velkému množství nabízených provedení a barev designově oživit vaše prostory. Jsou hojně využívány v hotelech, klubech, v halách, konferenčních místnostech, tělocvičnách či jiných prostorách, kde je vyžadováno příjemné akustické prostředí. Současně nabízíme 15 různých provedení ve 20 barvách, tedy 300 různých možností, kterými se pokusíme trefit do vašeho vkusu

MDF BLOCK

MDF block jsou unikátní panely vyvinuté přímo naší firmou, které ladně spojují výtečné zvukově pohltivé vlastnosti akustické pěny a dřeva. Dřevěný dekor na povrchu lze vyrobit dle vaší vlastní specifikace a můžete tak zvolit stejné dřevo, jakou má váš nábytek a jiné doplňky v místnosti. Místo dřevěného dekoru lze také zvolit zrcadlový povrch, což mnohé naprosto ohromí. Výrobek se upevňuje na stěnu jednoduše lepením a jeho akustický i vizuální efekt je skutečně unikátní. Posuďte sami.

A co odhlučnění?jjj

LIS IKONA LISOVANÁ PĚNA

Lisovaná pěna – má výtečné zvukoizolační vlastnosti. Je nabízena v tloušťkách 0.5cm, 3cm, 5cm a 7 cm. Nejtenčí z nich se používá  především ke zvukové izolaci podlah, ostatní poté k odhlučnění stěn a stropů, a to vždy v tloušťce odpovídající požadovanému účinku. Často se používá v kombinaci s jinými materiály v tzv. sendvičovém zdivu k dosažení ještě vyššího účinku nebo ji lze jednoduše přilepit na stěnu, překrýt sádrokartonem a odhlučnění je hotovo.

AM board – kopie – kopie (2) AM BOARD

AM Board má nejlepší zvukovou izolaci z naší nabídky. Tato deska je 1cm silná a používá se nejčastěji v kombinaci s lisovanou pěnou. Slouží jako vnitřní nebo vnější část sendvičového zdiva. Po jejím použití dosáhnete razantního útlumu zvuku. V případě potřeby jich lze použít i více na sobě a ještě tak umocnit výsledek. Desku Lze snadno řezat či vrtat. Kromě unikátních zvukoizolačních vlastností patří mezi její přednosti také naprostá hygienická a ekologická čistota. Je vyráběna patentovanou technologií a má veškeré evropské certifikáty.

Isolations pads - zalozni – kopie PODLOŽKY POD REPRODUKTORY

Podložky pod reproduktory zabraňují průchodu vibrací a dunění do podlahy a konstrukce budovy. Jsou nabízeny ve dvou velikostech, jejich plocha je mírně nakloněná pro zlepšení poslechového úhlu. Vhodné pro všechny velikosti reproduktorů.