<div id="prepis-width-sablony"> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_1" id="color-home-nav-1"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_0"> <a href="/domacnost/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-home"></i><br>Domácnost</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_2" id="color-home-nav-2"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_1"> <a href="/kluby-restaurace/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-clubs"></i><br>Kluby,<br>restaurace</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_3" id="color-home-nav-3"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_2"> <a href="/kancelare-open-space/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-office"></i><br>Kanceláře,<br>Open Space</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_4" id="color-home-nav-4"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_3"> <a href="/haly/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-hall"></i><br>Haly</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> <div class="et_pb_column et_pb_column_1_4 et_pb_column_4" id="color-home-nav-5"> <div class="et_pb_code et_pb_module hp-box et_pb_code_3"> <a href="/nahravaci-studia-zkusebny/"> <div class="icnav"><strong><i class="ico-am-studios"></i><br>nahrávací studia,<br>zkušebny, ZUŠ</strong> <span class="imgnav"></span></div> </a> </div> <!-- .et_pb_code --> </div> <!-- .et_pb_column --> </div>

Kanceláře, Open space

Potřebujete snížit hluk?jjj

Akustický obraz – kopie AKUSTICKÉ OBRAZY

Akustické obrazy – jsou unikátní designový produkt, přinášející akustický komfort s nádechem umění do vašich prostor. Je dostupný v mnoha standardních velikostech, je možné zhotovit jej i na míru dle vámi zadaných rozměrů a vámi dodaného motivu. Povrch obrazu je antistatický a vodou omyvatelný. Uvnitř se nachází kombinace vysoce pohltivých materiálů, které odstraní nežádoucí šum, ozvěny a jiné odrazy zvuků. Akusticky i esteticky tak prosluní vaši místnost.

ACOUSTIC CLOUD

Prvek vhodný k akustickému řešení místností, kde je potřeba zachovat jejich objem a světlou výšku nebo kde se prostě hodí design těchto „letících prvků“.
AM Acousic Cloud je volně visící prvek, který je možné kombinovat v různých velikostech a barevných provedeních. Výběr barev a motivů je možný dle vlastních požadavků. Můžeme vám také na „obláček“ natisknout vámi dodanou fotografii, či grafiku. Prvky lze zavěšovat v různých výškách i úhlech a tvořit tak plastickou strukturu stropu.

MDF BLOCK

MDF block jsou unikátní panely vyvinuté přímo naší firmou, které ladně spojují výtečné zvukově pohltivé vlastnosti akustické pěny a dřeva. Dřevěný dekor na povrchu lze vyrobit dle vaší vlastní specifikace a můžete tak zvolit stejné dřevo, jaké má váš nábytek a jiné doplňky v místnosti. Místo dřevěného dekoru lze také zvolit zrcadlový povrch, což mnohé naprosto ohromí. Výrobek se upevňuje na stěnu jednoduše lepením a jeho akustický i vizuální efekt je skutečně unikátní. Posuďte sami.

POLYESTEROVÉ 3D PANELY

Tyto panely vyráběné z polyesterového vlákna metodou lisováním za tepla mohou významně pomoci akustice v místnosti a současně díky velkému množství nabízených provedení a barev designově oživit vaše prostory. Jsou hojně využívány v hotelech, klubech, v halách, konferenčních místnostech, tělocvičnách či jiných prostorách, kde je vyžadováno příjemné akustické prostředí. Současně nabízíme 15 různých provedení ve 20 barvách, tedy 300 různých možností, kterými se pokusíme trefit do vašeho vkusu.

Reprezentativně?

AVS systémy

AVS systémy jsou drážkované či děrované dřevěné desky silné 16 nebo 12mm, které lze použít jako stropní kazety (výrobní rozměr 596×596) nebo stěnové panely. Ty se umísťují na speciální konstrukci – podkladový rošt, do něhož se ještě vkládá akustický molitan a speciální síťka. Tento celek má excelentní akustický a také estetický efekt. Je ideálním řešením do reprezentativních prostor. Na povrchu mohou být pokryty dýhou v libovolném dekoru nebo levnějším laminem. Naprosto unikátní a přesně změřené akustické vlastnosti těchto desek umožňují po provedení akustického měření prostoru velmi precizně zacílit požadované akustické hodnoty a nabídnout tak řešení na skutečně profesionální úrovni.