[rev_slider alias="haly"]

Haly

Nutná úprava akustiky a snížení hluku?jjj

AKUSTICKÉ MOLITANY

Akustické molitany – jsou speciální akustické pěny s otevřenou buněčnou strukturou, přímo vyvinuté ke zlepšování akustický podmínek. Jsou pevné, lehké, pružné a zajišťují efektivní absorpci zvuku, který neodrazí, ale pohltí. Manipulace s nimi je velmi pohodlná, dají se řezat kuchyňským nožem a lepit na stěny a strop pomocí námi nabízeného lepidla. Jsou dostupné v mnoha designových tvarech odlišujících se nejen esteticky, ale také frekvenčním pásmem jež pohlcují. Dostupné jsou vždy ve variantách standard nebo s protipožární úpravou.

ABSORPČNÍ PANELY

Akustické obložení s otevřenou buněčnou strukturou velmi efektivně absorbuje zvuk, napomáhá akustice a současně i snižuje hluk unikající z místnosti. Jsou tak kompromisem mezi akustikými molitany vhodnými ke zlepšení akustiky a Lisovanou pěnou, používanou k odhlučnění. Výtečně absorbují nižší frekvence zvuku, tedy různé hučení a brumy, odstraňují ozvěnu a jsou tak velmi vhodné do průmyslové hal a dílen. Lze je také použít ke zlepšení akustických podmínek a snížení hluku veřejných kinosálů, call center, hudební klubů, poslucháren, dabingových a nahrávacích studií a obytných místnosti. Mají také výtečné termoizolační vlastnosti.

Nebo odhlučnění?jjj

LIS IKONA LISOVANÁ PĚNA

Lisovaná pěna – má výtečné zvukoizolační vlastnosti. Je nabízena v tloušťkách 0.5cm, 3cm, 5cm a 7 cm. Nejtenčí z nich se používá  především ke zvukové izolaci podlah, ostatní poté k odhlučnění stěn a stropů a to vždy v tloušťce odpovídající požadovanému účinku. Často se používá v kombinaci s jinými materiály v tzv sendvičovém zdivu k dosažení ještě vyššího účinku nebo ji lze jednoduše přilepit na stěnu, překrýt sádrokartonem a odhlučnění je hotovo

AM board – kopie – kopie (2) AM BOARD

AM Board má nejlepší zvukovou izolaci z naší nabídky. Tato deska je 1cm silná a používá se nejčastěji v kombinaci s lisovanou pěnou. Slouží jako vnitřní nebo vnější část sendvičového zdiva. Po jejím použití dosáhnete razantního útlumu zvuku. V případě potřeby jich lze použít i více na sobě a ještě tak umocnit výsledek. Deska Lze snadno řezat či vrtat. Kromě unikátních zvukoizolačních vlastností patří mezi její přednosti také naprostá hygienická a ekologická čistota. Je vyráběna patentovanou technologií a má veškeré evropské certifikáty.